Go to Top

Cпортивно-розважальний захід «Independent Sunday»

424 серпня 2014 року громадська організація «Всеукраїнське діло» провела спортивно-розважальний захід «Independent Sunday», який був присвячений головному державному святу – Дню незалежності України. Змагання проходили на території озера «Комсомольське».
Для організації змагань силами молодих та ініціативних членів ГО «Всеукраїнське діло», а також за підтримки міського голови Анатолія Соловйовича Федорчука, було облаштовано спортивну територію біля озера, а саме волейбольний та футбольний майданчики.
Метою проведення цього заходу серед жителів міста Борисполя було: пропагування здорового способу життя, формування у бориспільської молоді інтересу до участі у спортивно-масових заходах, визначення переможців серед гравців-любителів пляжного футболу та волейболу.
Партнером нашого заходу була природна доочищена столова вода «Пан Водний», який безкоштовно допомагав всім присутнім подолати спрагу в жаркий літній день.
І учасники, і гості, і організатори змагань залишились задоволені проведеним заходом, тому що це було цікаво, весело та захоплююче. Сподіваємось, що щорічне проведення «Independent Sunday» стане чудовою традицією у нашому місті.