Go to Top

Про нас

Громадська організація «Всеукраїнське діло»

Громадська організація – за українським законодавством це добровільне об’єднання фізичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних,соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. Саме з цією метою 25 червня 2014 року була заснована Громадська організація «Всеукраїнське діло».

Громадська організація «Всеукраїнське діло» створена завдяки ініціативі молодих креативних людей, в яких є бажання змінювати світ на краще вже сьогодні. Так як організація є «молодою» юридичною особою, це дозволяє нам шукати нові шляхи розвитку у найрізноманітніших напрямках і сферах, відкривати нові перспективи, втілювати інноваційні ідеї та думки. Організація поширює свою діяльність на території Київської області, в майбутньому плануємо діяти по всій території України.

З самого дня заснування «Всеукраїнське діло» ставить перед собою завдання брати  активну участь в заходах на місцевому та регіональному рівнях, також використовувати власні ресурси для реалізації своїх ініціатив. І першим кроком до досягнення цієї мети було проведення 24 серпня 2014 року на Комсомольському озері чемпіонату з пляжного футболу, в якому охоче взяла участь молодь Борисполя. І гравці, і вболівальники, і організатори заходу залишилися задоволені результатом, тому плануємо зробити традицією проведення таких турнірів.

Наразі ми спеціалізуємося в наступних сферах діяльності:

•        Активна участь в у правовому житті громадян, моніторинг дотримання прав людини.

•        Виявлення фактів порушення чинного законодавства, захист прав та інтересів окремих осіб у судах.

•        Проведення конкурсів, свят, фестивалів на локальному рівні, благодійних акцій та підтримка дошкільних навчальних закладів інтернатного типу.

•        Організація та проведення лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій та інших інформативно-освітніх заходів.

•        Співпраця з психологами, проведення психологічних консультацій, надання психологічної та соціальної допомоги.

•        Створення гарячої лінії для надання необхідної допомоги громадянам.

•        Підтримання зв’язків з організаціями зарубіжних країн, здійснення міжнародної діяльності в межах поставлених завдань.

Нам цікаво створювати та впроваджувати щось нове та корисне для кожного українця, розбудовувати своє місто та державу в цілому. Ми не боїмося труднощів, бо долаємо їх разом – всією командою громадської організації «Всеукраїнське діло».

Лише разом ми втілимо мрії українців про краще життя!

РАЗОМ МИ УКРАЇНА!!!

Правові основи діяльності :

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

3. Закон України  від 22.03.2012 № 4572-VI  «Про громадські об’єднання».

4.  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 р. № 333-р «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».