Go to Top

Україна від Заходу до Сходу

foto22222 січня 2015 року у клубі ДПМА «Бориспіль» відбувся благодійний концерт «Україна від Заходу до Сходу» , присвячений Дню Соборності України.

На початку заходу до присутніх звернулися: від організаторів заходу — голова громадської організації «Всеукраїнське діло», від основних учасників концерту — директор Будинку дитячої та юнацької творчості. Андрій Іванович та  Наталія Іванівна привітали всіх присутніх з національним святом та висловили свої сподівання на те, що скоро на території нашої країни перестануть лунати вибухи та проливатися кров.

Наступним етапом благодійного концерту було проведення телемосту між містами Заходу та Сходу нашої країни на тематику соборності. Місто  Бориспіль  представив міський голова Анатолій Соловйович Федорчук.

Найбільш зворушливою частиною заходу був концерт за участі вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості в якому поєдналися талант маленьких артистів та їх любов до своєї Батькивщини . Дітки радували всіх глядачів своїми творчими номерами, танцями, піснями та віршами.

Протягом всього концерту збиралася матеріальна допомога для дитячих садків, пологових будинків та будинків для сиріт східних територій нашої країни, а також грошові кошти для сімей загиблих воїнів Бориспільщини. В результаті проведеного заходу було зібрано 7936 грн. Із них 4436 грн. днями будуть передані  сім’ї загиблого воїна  Оврашко Сергія,  2000грн. на операцію пораненого бориспільця і 1500грн. було надано, з метою оперативної допомоги, одній з  волонтерських організацій м.Борисполя.

Хочемо подякувати всім, хто завітав на концерт та не залишився байдужим до благодійної акції!!!

Разом ми зможемо подолати всі негаразди та змінити життя на краще! РАЗОМ МИ УКРАЇНА!!!!

Фото люб’язно надано телекомунікаційною компанією «LANTRACE»